Bussipalvelu

Bussipalvelu E.Valkeapää Oy
Tilausliikenne ja valmismatkat Venäjälle ja Viroon – puh. 0400 988815

Bussipalvelun kotisivut www.evalkeapaa.fi

Aikataulut 07.01.2016


UUKUNIEMI-PARIKKALA Koulup.
Virkistyskeskus 7.25
Niukkala 7.40
Tarnala 7.55
Akonpohja 8.00
Saaren koulu 8.05
Kirjavala kylä 8.10
Särkisalmi 8.25
Kiipola 8.30
Parikkala as. 8.35
52 Kirjolan koulu 8.45

PARIKKALA-UUKUNIEMI Koulup.
 0 Parikkala as. 14.55
Kirjolan koulu 15.05
Kiipola X
Särkisalmi 15.15
Kirjavala kylä 15.25
Akonpohja 15.30
Tarnala 15.40
Niukkala 15.55
 52 Vikistyskeskus 16.05