Bussipalvelu – Uukuniemi.info

Bussipalvelu

Bussipalvelu E.Valkeapää Oy
Tilausliikenne ja valmismatkat Venäjälle ja Viroon – puh. 0400 988815

Bussipalvelun kotisivut www.evalkeapaa.fi

Bussipalvelu E.Valkeapää Oy

Aikataulu 15.08.2017 allaen

Reitti UUKUNIEMI-PARIKKALA Koulup

Virkistyskeskus 7.25

Niukkala 7.40

Tarnala 7.55

Akonpohja 8.00

Saaren koulu 8.05

Kirjavala kylä 8.10

Särkisalmi 8.25

Kiipola 8.30

Parikkala as. 8.35

Kirjolan koulu 8.40

 

PARIKKALA-UUKUNIEMI Koulup.

Parikkala as. 14.55

Kirjolan koulu 15.05

Kiipola x

Särkisalmi 15.15

Kirjavala kylä 15.25

Akonpohja 15.30

Tarnala 15.40

Niukkala 15.55

Virkistyskeskus 16.05